wczytywanie

O nas

OPIS FIRMY

Już dawno utraciliśmy w sobie pragnienie dzikości, naturalne instynkty które pomagały nam przetrwać w trudnych warunkach, tam gdzie nie ma zdobyczy cywilizacji. Utraciliśmy to, co pierwotnie było wpisane w naszą naturę, co było nam niezbędne jak woda a jednocześnie pozwalało doświadczać życia. Czas to zmienić.

Firma walczy by żyć bez ograniczeń, by się uwolnić od: to niemożliwe, to zbyt ryzykowne, to zbyt dzikie, to nie dla mnie…. Wolni od życia zabijającego naszą wyobraźnię. Zamiast tego wybieramy drogę naszej intuicji która prowadzi nas poza znane ścieżki, w nieznane.

Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm a profesjonalizm daje jakość. Firma powstała z pasji do gór, nieokiełznanej natury oraz potrzeby dzielenia się z Tobą tym co piękne i warte przeżycia.

Nasze wyjazdy tworzymy z pietyzmem oraz zaangażowaniem aby dostarczyć Tobie ofertę najwyższej jakości. Dbamy o każdy szczegół. Myślimy indywidualnie nie masowo. Koncentrujemy się na Tobie aby to co z nami przeżyjesz było Twoim osobistym doświadczeniem, którym będziesz dzielić się z bliskimi.


PRZYWRÓCIĆ JAKOŚĆ W TURYSTYCE


ZESPÓŁ

Łukasz

Z pochodzenia oraz charakteru góral i góry to miejsce gdzie najlepiej się odnajduje. Dlatego też został przewodnikiem górskim. Zakochany w Gruzji, gdzie na wyprawie spędził kilka tygodni. Liczne wyjazdy autostopowe pomogły mu zostać pilotem wycieczek. Wjechał na rowerze tam, gdzie wjechać nie wolno. Zawodowo prowadzi wyjazdy rowerowe po Europie. Najlepsza jazda dla niego to świeży puch i dobrze nasmarowana deska. Toteż swoją wiedzą dzieli się z innymi jako instruktor zawodowy SITS oraz instruktor SITN. W podróży wybiera miejsca nie dotknięte cywilizacyjnym zgiełkiem.

Autorskie programy

Wszystkie wyjazdy w Beskidy, które dla Ciebie zostały stworzone są autorskie, dokładnie przemyślane oraz przygotowane z pietyzmem i dbałością o wszystkie szczegóły. Nie tylko na etapie samej wyprawy, ale również podczas przygotowań do wyjazdu.

Różne poziomy trudności

Wyjazdy w góry, wycieczki rowerowe, szkolenia są na kilku poziomach trudności. Czy jesteś wytrawnym piechurem górskim, czy dopiero zaczynasz przygodę z górami z całą pewnością znajdziesz tutaj wyjazdy i szkolenia dla Ciebie.

Karpaty

Miejsca, w których organizowane są wyprawy rowerowe oraz wyprawy górskie nie zostały ograniczone do samych klasyków w góry Polski jak Pieniny, Gorce czy Bieszczady. W ofercie znajdziesz wyjazdy w góry w Beskid Żywiecki, Wyspowy, Nadpopradzki (Sądecki) oraz Nis

Kilka kategorii

Wspólnym mianownikiem wszystkich wyjazdów są góry. Możesz wybrać się na trekking lub rower. Jeżeli nie posiadasz odpowiedniego doświadczenia, lub chcesz je poszerzyć możesz wybrać szkolenia z turystyki górskiej lub szkolenia rowerowe.

Parki Narodowe oraz Krajobrazowe

Babiogórski, Gorczański, Pieniński, Magurski, Bieszczadzki Park Narodowy - licencje tych parków narodowych posiada przewodnik beskidzki. Popradzki oraz Żywiecki Park Krajobrazowy są miejscem gdzie możemy wspólnie wędrować poszerzając swoją wiedzę górską.

Wyjazdy indywidualne

Wyjazd w góry jest w terminie, który Ci nie odpowiada? Wolisz na wycieczkę rowerową pojechać tylko z przewodnikiem beskidzkim? Chcesz, aby podczas szkolenia poświęcić Ci maksimum czasu? Masz pomysł na wyjazd w Beskidy i chcesz go zrealizować z profesjonalistą? Skontaktuj się i pojedziemy indywidualni

Jakość

Wielkość grupy ma znaczenie. Dlatego grupy składają się z kilku osób, aby wycieczki trekkingowe, wyjazdy na rower, czy szkolenie było komfortowe oraz oznaczało się najwyższą jakością.

Bezpieczeństwo

Wszystkie aktywne wyjazdy, wycieczki jednodniowe, wycieczki trzydniowe, czy wreszcie wycieczki pięciodniowe są prowadzone przez wykwalifikowanego, licencjonowanego oraz posiadającego odpowiednie doświadczenie górskie przewodnika beskidzkiego.

Edukacja

Przyroda, z całą swoją niepowtarzalnością, unikatową dla poszczególnych pasm górskich, zaskakuje i oferuje tak wiele, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Historia, której ślady spotykamy wybierając się na wycieczki w Beskidy, jest cennym dodatkiem podczas górskich opowieści.

Autentyczność

Wszystko to, co jest prezentowane w opisie wyjazdu znajdziesz na wyprawie górskiej, rowerowej, szkoleniu zimowym oraz letnim. Nie ma tutaj pustych, ociekających w hasła marketingowe opisów, z których w rzeczywistości nic nie wynika. Zanim oferowany jest wyjazd na weekend, czy wyjazd w Beskidy mtb sprawdzone zostaje czy danym szlakiem da się przejść, czy możliwe jest przekroczyć bród rzeki w tym miejscu, jak smakuje jedzenie w schronisku. Wszystko jest autentyczne.

Strony internetowe Nowy Sącz
do_gory