wczytywanie

Wyjazdy w góry.

Newslleter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Przetwarzanie danych ...

Polecane

jaworzyna-krynicka-przejscie-zimowe
  Jaworzyna Krynicka
   Wyjazd w góry Beskidu Sądeckiego, w rejon Jaworzyny Krynickiej u podnóży, której leży Krynica Zdrój. Zimowe przejście najpiękniejszymi szlakami tej części Beskidu Nadpopradzkiego połączone z przeszkoleniem poruszania się na rakietach śnieżnych.
   11-13 styczeń 2024 /3 dni6-8 osób
   Łatwy
   Szczegóły
   trawers-gorcow
    Trawers Gorców
     Ta wyprawa zabierze nas w Gorce, malutki kawałek Beskidów, wyjątkowo uroczy, urokliwy i chwytający za serce. Gorce oferują tak wiele, od ciepła zachodzącego słońca rozlewającego się po cudownych polanach, po widoki na większą część Beskidów i Tatr, które to widoki zapierają dech, oszałamiają swoim pięknem i majestatem.
     Rok 2024 /5 dni6-8 osób
     Średni
     Szczegóły
     pasmo-radziejowej
      Pasmo Radziejowej
       Wyjazd w góry w najpiękniejszą część Beskidu Sądeckiego, jakim jest Radziejowa zaliczana do Korony Gór Polski. Łatwe szlaki do wędrowania, niezapomniane górskie krajobrazy, wieża widokowa na Eliaszówce oraz rozległe pasterskie łąki w dolinie Białej Wody – to wszystko na tej wyprawie górskiej.
       Rok 2024 /4 dni6-8 osób
       Łatwy
       Szczegóły
       w-krainie-lemkow
        W krainie Łemków
         Wyjazd rowerowy dla początkujących i średnio zaawansowanych. Wyjazd ma na celu obcowanie z przyrodą, bez pośpiechu i szybkiego tempa. Trasy bez dużych przewyższeń.
         Rok 2024 /4 dni6-8 osób
         Średni
         Szczegóły
         pieniny-male-oraz-wlasciwe
          Pieniny Małe oraz Właściwe
           Wyprawa górska w Pieniny Małe oraz Właściwe, która łączy zdobycie szczytów: Wysoka, Trzy Korony, Sokolica z raftingiem przełomem Dunajca. Nocleg w schronisku górskim z widokiem na najwyższe szczyty Beskidów oraz Tatry.
           Rok 2024 /4 dni6-8 osób
           Średni
           Szczegóły

           Autorskie programy

           Wszystkie wyjazdy w Beskidy, które dla Ciebie zostały stworzone są autorskie, dokładnie przemyślane oraz przygotowane z pietyzmem i dbałością o wszystkie szczegóły. Nie tylko na etapie samej wyprawy, ale również podczas przygotowań do wyjazdu.

           Różne poziomy trudności

           Wyjazdy w góry, wycieczki rowerowe, szkolenia są na kilku poziomach trudności. Czy jesteś wytrawnym piechurem górskim, czy dopiero zaczynasz przygodę z górami z całą pewnością znajdziesz tutaj wyjazdy i szkolenia dla Ciebie.

           Karpaty

           Miejsca, w których organizowane są wyprawy rowerowe oraz wyprawy górskie nie zostały ograniczone do samych klasyków w góry Polski jak Pieniny, Gorce czy Bieszczady. W ofercie znajdziesz wyjazdy w góry w Beskid Żywiecki, Wyspowy, Nadpopradzki (Sądecki) oraz Niski.

           Kilka kategorii

           Wspólnym mianownikiem wszystkich wyjazdów są góry. Możesz wybrać się na trekking lub rower. Jeżeli nie posiadasz odpowiedniego doświadczenia, lub chcesz je poszerzyć możesz wybrać szkolenia z turystyki górskiej lub szkolenia rowerowe.

           Parki Narodowe oraz Krajobrazowe

           Babiogórski, Gorczański, Pieniński, Magurski, Bieszczadzki Park Narodowy - licencje tych parków narodowych posiada przewodnik beskidzki. Popradzki oraz Żywiecki Park Krajobrazowy są miejscem gdzie możemy wspólnie wędrować poszerzając swoją wiedzę górską.

           Wyjazdy indywidualne

           Wyjazd w góry jest w terminie, który Ci nie odpowiada? Wolisz na wycieczkę rowerową pojechać tylko z przewodnikiem beskidzkim? Chcesz, aby podczas szkolenia poświęcić Ci maksimum czasu? Masz pomysł na wyjazd w Beskidy i chcesz go zrealizować z profesjonalistą? Skontaktuj się i pojedziemy indywidualnie.

           Jakość

           Wielkość grupy ma znaczenie. Dlatego grupy składają się z kilku osób, aby wycieczki trekkingowe, wyjazdy na rower, czy szkolenie było komfortowe oraz oznaczało się najwyższą jakością.

           Bezpieczeństwo

           Wszystkie aktywne wyjazdy, wycieczki jednodniowe, wycieczki trzydniowe, czy wreszcie wycieczki pięciodniowe są prowadzone przez wykwalifikowanego, licencjonowanego oraz posiadającego odpowiednie doświadczenie górskie przewodnika beskidzkiego.

           Edukacja

           Przyroda, z całą swoją niepowtarzalnością, unikatową dla poszczególnych pasm górskich, zaskakuje i oferuje tak wiele, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Historia, której ślady spotykamy wybierając się na wycieczki w Beskidy, jest cennym dodatkiem podczas górskich opowieści.

           Strony internetowe Nowy Sącz
           do_gory