wczytywanie

O nas

OPIS FIRMY

Już dawno utraciliśmy w sobie pragnienie dzikości, naturalne instynkty które pomagały nam przetrwać w trudnych warunkach, tam gdzie nie ma zdobyczy cywilizacji. Utraciliśmy to, co pierwotnie było wpisane w naszą naturę, co było nam niezbędne jak woda a jednocześnie pozwalało doświadczać życia. Czas to zmienić.

Firma walczy by żyć bez ograniczeń, by się uwolnić od: to niemożliwe, to zbyt ryzykowne, to zbyt dzikie, to nie dla mnie…. Wolni od życia zabijającego naszą wyobraźnię. Zamiast tego wybieramy drogę naszej intuicji która prowadzi nas poza znane ścieżki, w nieznane.

Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm a profesjonalizm daje jakość. Firma powstała z pasji do gór, nieokiełznanej natury oraz potrzeby dzielenia się z Tobą tym co piękne i warte przeżycia.

Nasze wyjazdy tworzymy z pietyzmem oraz zaangażowaniem aby dostarczyć Tobie ofertę najwyższej jakości. Dbamy o każdy szczegół. Myślimy indywidualnie nie masowo. Koncentrujemy się na Tobie aby to co z nami przeżyjesz było Twoim osobistym doświadczeniem, którym będziesz dzielić się z bliskimi.


PRZYWRÓCIĆ JAKOŚĆ W TURYSTYCE


ZESPÓŁ

Łukasz

Z pochodzenia oraz charakteru góral i góry to miejsce gdzie najlepiej się odnajduje. Dlatego też został przewodnikiem górskim. Zakochany w Gruzji, gdzie na wyprawie spędził kilka tygodni. Liczne wyjazdy autostopowe pomogły mu zostać pilotem wycieczek. Wjechał na rowerze tam, gdzie wjechać nie wolno. Zawodowo prowadzi wyjazdy rowerowe po Europie. Najlepsza jazda dla niego to świeży puch i dobrze nasmarowana deska. Toteż swoją wiedzą dzieli się z innymi jako instruktor zawodowy SITS oraz instruktor SITN. W podróży wybiera miejsca nie dotknięte cywilizacyjnym zgiełkiem.

Strony internetowe Nowy Sącz
do_gory